TÄCKE. 1900-talets början, opphämta med mittsöm, mönster med åttauddiga stjärnor och romber, ull.
| Avslutad | 06 Jan 2025 18:21 CEST |
| Objektsnummer | 3991032 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, lagningar och hål, fläckar.