SALSSTOLAR, ett par, rokoko, Sverige 1700-talets andra hälft, träskuren dekor, framtagen originalfärg i rosa.
| Avslutad | 16 Feb 2025 16:30 CEST |
| Objektsnummer | 3981392 |
| Klubbat belopp | 7 976 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ställvisa lagningar, retuscher.