FRIEDL H KJELLBERG. Skål, Arabia, glaserat stengods, signerad.
| Avslutad | 23 Dec 2024 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 3954944 |
| Klubbat belopp | 3 742 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Nagg.
| Objektsnummer | 3954944 |
| Slutar om | Avslutad |
Nagg.