EGRON LUNDGREN. Teckningar, blyerts på papper, tre st varav två signerade och daterade 1819-1820.
| Avslutad | 24 Mar 2025 19:42 CEST |
| Objektsnummer | 3944752 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage, mindre revor i kanten.