EGRON LUNDGREN OCH CARL EDVIN LUNDGREN. Teckningar, tre st varav två signerade, daterade 1820.
| Avslutad | 24 Mar 2025 19:33 CEST |
| Objektsnummer | 3944058 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage, fläckar.
| Objektsnummer | 3944058 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |