NORWEGIAN DESIGN, Kuvertväska, 1960-tal.
| Avslutad | 24 Jul 2025 18:38 CEST |
| Objektsnummer | 3913794 |
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Smärre bruksspår i form av ytliga repor.
| Objektsnummer | 3913794 |
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |