WALDEMAR LINDSTRÖM. Figurin, fasan, glaserat porslin, 1900-talets början, Rörstrand.
| Avslutad | 30 Nov 2024 21:48 CEST |
| Objektsnummer | 3853502 |
| Klubbat belopp | 827 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Fot med lagning.
| Objektsnummer | 3853502 |
| Klubbat belopp | 827 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Fot med lagning.