152. KAISA MELANTON. "Noaks ark", olja på papper, 1940.
| Avslutad | 08 Mar 2022 |
| Auktionsnummer | 152 |
| Objektsnummer | 2078751 |
| Klubbat belopp | 11 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Mindre skador och slitage, har varit rullad.