ELIN DANIELSON-GAMBOGI (1861-1919). Linnetyger torkas i solen utanför Livorno, Italien, signerad, olja på duk.
| Avslutad | 08 Dec 2024 16:05 CEST |
| Objektsnummer | 3825234 |
| Klubbat belopp | 24 000 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.