EMIL STEJNAR. TAKLAMPA, Sputnik Pusterblume", 1900-talets mitt, Rupert Nikoll, Österrike.
| Avslutad | 03 Nov 2024 14:07 CEST |
| Objektsnummer | 3577041 |
| Klubbat belopp | 861 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, smuts och mindre nagg. Ej funktionstestad.