650. VATTEN-/VINKANNOR, ett par, silver, ostämplade. Persien 1920-tal troligen.
| Avslutad | 09 Jun 2022 |
| Auktionsnummer | 650 |
| Objektsnummer | 2167926 |
| Klubbat belopp | 71 330 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Obetydligt slitage.