556. VÄVD TAPET, Flandern, 1700-talets första hälft, s k verdure, parklandskap, ull och silke, 230 x 295 cm.
| Avslutad | 09 Jun 2022 |
| Auktionsnummer | 556 |
| Objektsnummer | 2142674 |
| Klubbat belopp | 60 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Restaurerad, lagningar, reducerade bårder, skador, bristningar.