13. JOSEF FRANK. Soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, märkt Svenskt Tenn.
| Avslutad | 10 May 2022 |
| Auktionsnummer | 13 |
| Objektsnummer | 2096657 |
| Klubbat belopp | 60 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Brukkslitage.