20. PRESENTERFAT, SILVER, OSTÄMPLAT. BAROCK.
| Avslutad | 24 Feb 2022 |
| Auktionsnummer | 20 |
| Objektsnummer | 1920029 |
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Slitage, möjligen kompletterat.
| Avslutad | 24 Feb 2022 |
| Auktionsnummer | 20 |
| Objektsnummer | 1920029 |
| Klubbas | Avslutad |
| Föremålet har klubbats. | |