9. JOSEF FRANK. Soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, märkt Svenskt Tenn.
| Avslutad | 16 Nov 2021 |
| Auktionsnummer | 9 |
| Objektsnummer | 1927486 |
| Klubbat belopp | 44 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.