OIVA TOIKKA. VAS / LJUSSTAKE. Fyr. Signerad Nuutajärvi Notsjö. 1964-73.
| Avslutad | 05 Nov 2023 16:06 CEST |
| Objektsnummer | 2988619 |
| Klubbat belopp | 650 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Obetydligt slitage, några mindre nagg.
| Objektsnummer | 2988619 |
| Klubbat belopp | 650 EUR |
| Slutar om | Avslutad |