HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM. VÄGGRELIEF/LJUSSTAKE, signerad HS, Arabia.
| Avslutad | 23 Apr 2023 15:36 CEST |
| Objektsnummer | 2728256 |
| Klubbat belopp | 500 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt ytslitage.
| Objektsnummer | 2728256 |
| Klubbat belopp | 500 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Lätt ytslitage.