SPEGEL, 1800-tal, fanerad med marmor, profilerad dekor, kvicksilverfolierat glas, smides upphängning.
| Avslutad | 19 Dec 2022 20:23 CEST |
| Objektsnummer | 2533190 |
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
Sprickor, nagg.