PAAVO TYNELL. TAKLAMPA, tillverkare Taito Oy. 1950-tal.
| Avslutad | 22 May 2022 16:54 CEST |
| Objektsnummer | 2240660 |
| Klubbat belopp | 12 071 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Skador och bucklor.
| Objektsnummer | 2240660 |
| Slutar om | Avslutad |
Skador och bucklor.