HANS J WEGNER. fåtölj, "Bamse", för AP-stolen, 1950-tal, textil klädsel, lös sittplymå, stämpelmärkt undertill samt märkt "Danish Furniture makers control".
| Avslutad | 05 May 2022 12:25 CEST |
| Objektsnummer | 2213745 |
| Klubbat belopp | 84 462 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Klädsel med kraftigt slitage, torkad stoppning.