YRJÖ EDELMANN. Olja på duk, signerad Y. Edelmann och daterad 1989.
| Avslutad | 24 Apr 2022 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 2172380 |
| Klubbat belopp | 17 513 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 2172380 |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.