Onlineauktioner

Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning

Spegel

Spegel

Monica Bratt, vas, Reijmyre

Monica Bratt, vas, Reijmyre

Fickur 18k guld

Fickur 18k guld

Bordslampa, ett par, EWÅ

Bordslampa, ett par, EWÅ

Servisglas

Servisglas "Trilogi", Erika Lagerbielke, Orrefors

Reijmyre glasbruk,

Reijmyre glasbruk, "Rosmarie", servisdelar

Starkvinsglas 5 st, Tyskland 1700-talets 2: hälft

Poul Henningsen bordslampa

Poul Henningsen bordslampa

CARL BENGTSSON (född 1952), Caroline Winberg

ANDERS ZORN: Madame Simon II

ANDERS ZORN: Madame Simon II

Fat 1 par silver

Fat 1 par silver

Vårt Nyhetsbrev