Onlineauktioner

Gunnar Cyrén, figurin

Gunnar Cyrén, figurin

Modellstudie

Modellstudie

Börge Mogensen Spanska stolen, ett par

Bokhylla Axel Einar Hjorth

Bokhylla Axel Einar Hjorth

Petter Adolf Sjöberg karotter med lock

Fåtölj Malmsten

Fåtölj Malmsten

Björn Wiinblad Die Zauberflöte Rosenthal

Guéridon förgylld

Guéridon förgylld

Poul Henningsen golvlampa

Poul Henningsen golvlampa "PH 80"

Design prins Eugen Waldemarsuddekrukan

Inga Borg akvarell

Inga Borg akvarell

Fåtöljer, 1 par, Swedish modern

Vårt Nyhetsbrev