Arkiv

Vapen/Medaljer - Sivu 765

Order of Our Lady

Order of Our Lady

Tapperhetsmedalj

Tapperhetsmedalj

Kniv, samearbete

Kniv, samearbete

Polissabel

Polissabel

Koukri

Koukri

Flintlåspistoler

Flintlåspistoler

Tulwar

Tulwar

Fällkniv 1800-tal

Fällkniv 1800-tal

Slaglåspistol dubbelpipig

Slaglåspistol dubbelpipig

Flintlåspistol signerad Kuchenreiter

Flintlåspistoler av Jacob Kuchenreuter

Värja

Värja