Tulwar
2017-09-24
464876
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TULWAR, indisk, 1900-tal, klinga med etsad dekor, stålfäste med försilvrad dekor, längd 81 cm
Proveniens Rashammar