Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
SÄNGAR, ett par, 1900-talets mitt, stomme i bok, svart galon, ca 215x91, madrassmått 195x90 cm
Slitage, märken, fläckar, skador
902805
2021-04-17