Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKEA, taklampa, 1970-tal, "Kuben", röd plast, höjd 18,5, 21,5x21,5 cm
Bruksslitage
880835
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här