Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MODULSOFFA, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer, ca 320x160 cm, sitthöjd 37 cm
Bruksslitage
869421
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här