Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
SOFFBORD, 1900-tal, rokokostil, fanerat trä, höjd ca 60 cm, 120x60 cm
Bruksslitage
862360
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här