Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 SEK
EDVARD, herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, med byxpress, höjd ca 105 cm
Ej funktionstestad, brukslitage
862093
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här