Dora Wahlroos oljemålning

Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning
Dora Wahlroos oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

DORA WAHLROOS (1870-1947) damen med medaljongen, signerad, olja på duk, 81x65 cm

861775

2021-01-06