Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "Gammalt alttare är ensamt (min mors stol är tom)", a tergo signerad samt daterad 1991-1992, olja på duk, 300x100 cm
861357
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här