Fyra stolar i gustaviansk stil
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, målade, spjälad, genombruten rygg och skuren dekor, lös stoppad sits, höjd 88 cm, sitthöjd 47 cm, bredd 48 cm
Senare målning, instabila, slitage, repor och fläckar
861275
2021-01-10