Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "månne det", a tergo signerad samt daterad 1991, olja på duk, 110x220 cm
861231
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här