Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, fanerat i teak och bok, en låda i sarg, höjd ca 75, 95x60 cm
Smärre bruksslitage
861077
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här