Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
TAGE TÖRNING (1925-2012): Angöring av eka, olja på duk, signerad, 101x84 cm
Smärre slitage.
860563
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här