Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
HELMER OSSLUND, komposition, olja på smörpapper, glasad, signerad, bildmått 30x41 cm
Något vågigt smörpapper bakom glas, ej examinerad ur ram
860382
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här