Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
TOR NORLING (1895-1972), landskapsmålning, olja på duk, signerad Tor Norling -34, ca 39 x 49 cm
857671
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här