Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
MIKE WALSH, Last disaster 7 (The Funeral of Andy Warhol), signerad och daterad -90, duk 220 x 182 cm
855855
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här