Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARRY RIVERS (USA 1923-2002): "République de Guinée", signerad Larry Rivers, daterad 77, numrerad 28/100, ca 75x56 cm
849036
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här