Klubbat för:
1 500 EUR
Utropspris
1 300 EUR
VILLE VALLGREN (1855-1940) "Dansös (påfågel)", signerad samt daterad Helsingfors 1918, bemålad gipsskulptur, A: No I, höjd 39 cm
Litteratur: Ateneum 2003: nr 93
reparation
847491
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här