Klubbat för:
7 400 SEK
6 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad i valnöt, förgyllda mässingsbeslag, kontuerad front, 3 lådig, överdel med skrivskiva, höjd 80, 124x63 cm
Nyckel saknas, fanerskador/bortfall
838131
2020-11-13