Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MULBERRY, axelbandsväska, ormskinn, detaljer i mässing, numrerad 652063, 25x33x9 cm
Bruksslitage
791395
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här