Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PER LINDQVIST (född 1957) Motiv med figurer, signerad tergo, olja på duk, kanterna med slagmetall, ca 20x20 cm
791359
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här