Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): Insjölandskap, signerad och daterad Chr. Wallroth 1914, olja på pannå, ca 32x40 cm
Smärre färgbortfall, fläckar
791258
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här