Louis Vuitton, Attachéväska
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
LOUIS VUITTON, Paris, attachéväska, 1920-tal, cognacsfärgat skinn, beslag i mässing, etikettmärkt, "Louis Vuitton, Paris 70 Champs-Élysées, 149, New Bond Street, London, mått ca 50x33x14 cm
Nyckel saknas, skadad etikett, slitage invändigt
791138
2020-07-10