Pottskåp
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
POTTSKÅP, gustavianskt, skåp samt 1 låda, fanér i mahogny, lister, knopp samt nyckelbricka i mässing, bronserade kannelyrer, nyckel saknas, höjd ca 75, samt 45x29 cm
Krackelerad ytbehandling, fläckar, repor, bruks och åldersrelaterat slitage
791045
2020-07-08