Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Venus födelse", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 100 x 150 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
790793
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här