Kanna Jan-Erik Ritzman för Transjö

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANNA i form av tupp, glas, signerad JE. (Jan-Erik) Ritzman Transjö, polykrom dekor med inslag av guldfolie, höjd 33 cm

Smärre slitage

790745

2020-07-07