Lodregulator 1800-tales senare del

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, sk lodregulator, 1800-talets senare del, svarvad dekor, urverk av mässing med vitemaljerad urtavla, lod, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 102 cm

Delar saknas, slitage

790611

2020-07-10